TEFAL Блендер

Блендер

2,999 ден

Опис

Моќност : 600 W

Капацитет на садот : 1.25 л

Максимум болумен на садот : 2 л

Број на брзини: 2

PULSE Функција

Функција за дробење на мраз

Променлива брзина

Тип на контроли: Ротирачки

Боја: Црна

Додатоци Погодни за миење во машина за садови

Број на сечила: 4

Ножеви од нерѓосувачки челик

Нелизгачки ногарки

Матерјал на садот: Пластика

Тежина:1.86 кг 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.