TEFAL Електрично ренде

Електричен апарат за рндање/сецкање

Моќност 200 W

5 Видови на рендиња

Компактен и лесно склоплив уред 

5,050 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.