TEFAL Green Шише

Стаклено шише капацитет 1 л

999 ден

Опис

Стаклено шише капацитет 1 л
Капаче за затварање 
Висококвалитетно стакло 
Гел за ладење кој ја одржува температурата на течноста до 4 часа 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.