TEFAL Лажица за цедење

  • ЛАЖИЦА ЗА ЦЕДЕЊЕ
  • ИЗДРЖЛИВА НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ
  • МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ
  • СИЛИКОНСКИ ПРСТЕН КОЈ ГО СПРЕЧУВА ИСКАЧУВАЊЕТО НА ТОПЛИНАТА ДО РАЧКАТА

430 ден

Нема на залиха

Опис

 

Производител: TEFAL

K2060314

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.