TEFAL Лажица за црпење

  • ЛАЖИЦА ЗА ЦРПЕЊЕ
  • ОТПОРНА НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ
  • СИЛИКОНСКИ ПРСТЕН КОЈ ГО СПРЕЧУВА ИСКАЧУВАЊЕТО НА ТОПЛИНАТА ДО РАЧКАТА
  • ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

499 ден

Опис

 

Производител: TEFAL

K2060514

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.