TEFAL Маталка

МАТАЛКА

НАМЕНЕТА ЗА МАТЕЊЕ НА ЈАЈЦА, КРЕМОВИ И СЛ.МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ГРЕБЕЊЕ

ЕРГОНОМСКА РАЧКАЛЕСНА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

599 ден

Опис

 

Производител: TEFAL

K2071714

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.