TEFAL Пегла

Пегла

3,299 ден

Опис

Лесно пеглање во сите насоки

Потрошувачка на енергија 2500 W

Ударна пареа 160 G / MIN

Променлива пареа од 0-40 G / MIN

Систем против прокапување

Вертикална пареа

Резервоар за вода 270 мл

Самочистење

Совршена стабилност

Прецизен врв

Удобна рачка

Должина на кабелот 2 м

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.