TEFAL Штипка за салата

299 ден

Опис

ШТИПКА ЗА САЛАТА

МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 220 ° C

ИДЕАЛНА ЗА САДОВИ СО НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА

Производител: TEFAL

2745312

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.