ТEFAL Скара

Електрична скара

 

4,999 ден

Опис

Електрична скара

Моќност 1600 w

Алуминиумска подлога премачкана со заштита од лепење

Термостат

Индикатор сијаличка 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.