TEFAL ТОСТЕР 3 во 1

  • ТОСТЕР ЗА СЕНДВИЧИ , ВАФЛИ И СКАРА 3 ВО 1
  • 3 ЗАМЕНЛИВИ ПЛОЧИ
  • КВАЛИТЕТОТ НА ПОВРШИНATA- НЕЛЕПЛИВA
  • СВЕТЛОСНА СИГНАЛИЗАЦИЈА
  • ГОЛЕМА РАЧКА
  • ПОТРОШУВАЧКА НА СТРУЈА 700 W
  • БРОЈ НА СЕНДВИЧИ 2

4,975 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.