TEFAL Tостер

Тостер

1,999 ден

Опис

Моќност од 700 W

Електронска контрола

2 Нелепливи плочи

Механизам за закопчување

Индикатор за  “READY”

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.