TEFAL Violet Шише

Стаклено шише со капацитет  1 л

 

999 ден

Опис

Стаклено шише со капацитет  1 л

Капаче за затварање

Висококвалитетно стакло 

Гел за ладење кој ја одржува температурата на течноста до  4 часа

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.