TEFAL WOK Тава

1,099 ден

Опис

МОДЕЛ TEFAL B3171952

ТИП WOK ТАВА

ДИЈАМЕТАР 28 CM

МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

B3171952

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.