НА ПОПУСТ 15%

Тепих

80х140 | 120х170 | 135х200 | 160х230 | 200х290

Земја на потекло: Белгија

4,794 ден21,180 ден

Исчисти

Опис

60% полипропилен, 40% полиестер, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени, густо ткаени,практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.