Тепих

Произведено во Белгија.

Рамноткаен тепих по состав 100% еколошки полипропилен.

3,670 ден10,470 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.