Тепих

  • 100% полипропилен,
  • 100% антистатични,
  • со постојани бои,
  • рамно ткаени (flat weafe),
  • практични за употреба

Земја на потекло: Белгија

Дозволено рачно и машинско чистење и перење

1,790 ден8,650 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.