Тепих

140×200 | 160×230 | 200×290

Земја на потекло: Белгија

3,422 ден7,080 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, рамно ткаени (flat weafe), практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење

Дополнителни информации

Димензии

140×200, 160×230, 200×290, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.