НА ПОПУСТ 15%

Тепих

  • 60% полипропилен,
  • 40% полиестер,
  • 100% антистатични,
  • со постојани бои,
  • термички обработени,
  • густо ткаени,
  • практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло: Белгија

4,794 ден23,660 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.