Тепих

80х140 | 135х200 | 160х230 | 200х290

Земја на потекло: Белгија

4,794 ден24,844 ден

Исчисти

Опис

60% полипропилен, 40% полиестер, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени, густо ткаени, практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

135х200, 160×230, 200×290, 80х140

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.