Тепих

120х170 | 160х230 | 200х290

Земја на потекло: Белгија

3,361 ден9,528 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, рамно ткаени (flat weafe), практични за употреба,

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 160×230, 200×290

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.