НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 7%

Тепих

 

80х150 | 120х170 | 140х200

Земја на потекло: Белгија

2,299 ден5,354 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени, практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 140×200, 160×230, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.