Тепих

120х170 | 140х200

Земја на потекло: Белгија

4,308 ден5,901 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени, практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.