Тепих

80×150 | 140×200 | 160×230

Земја на потекло: Белгија

2,240 ден6,860 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, рамно ткаени (flat weafe), практични за употреба,

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.