Тепих

60×110 | 80×150 | 140 x 200| 160 x 230 | 200 x 290

Земја на потекло: Белгија

1,004 ден8,789 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, рамно ткаени (flat weafe), практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

140 x 200, 160 x 230, 200 x 290, 60×110, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.