Тепих

80×150 | 140×200 | 160×230

Земја на потекло: Белгија

1,974 ден6,051 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени, практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

140×200, 160×230, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.