НА ПОПУСТ 5%

Тепих

  • 100% полипропилен,
  • 100% антистатични,
  • со постојани бои,
  • термички обработени,
  • практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло: Белгија

1,974 ден5,760 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.