Тепих

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени, практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

 

Земја на потекло: Белгија

2,236 ден6,856 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

140×200, 160×230, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.