Тепих

 

80×150 |140x 200| 160×230

Земја на потекло: Белгија

2,236 ден6,856 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени, практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 140×200, 160×230, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.