Тепих

100% полиестер, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени (heat set), практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

 

Земја на потекло: Белгија

80×150 | 120×170 | 160×230 | 140×200| 200 x 290

Земја на потекло: Белгија

4,720 ден14,480 ден

Исчисти

Опис

100% полиестер, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени (heat set), практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.