НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 12%

ТЕПИХ

Првокласни теписи изработени со најмодерна технологија и најквалитетна обработка на синтетичко влакно

60% полипропилен,

40% полиестер

100% антистатични,

со постојани бои, термички обработени, густо ткаени,, практични за употреба, дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло: Белгија

3,842 ден22,585 ден

Исчисти

Опис

 

 

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 135х200, 160 x 230, 200×290, 80х140

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.