ТЕПИХ

Првокласни теписи изработени со најмодерна технологија и најквалитетна обработка на синтетичко влакно

90% полипропилен,

10% вискоза

100% антистатични,

со постојани бои,

термички обработени,

густо ткаени,

практични за употреба,

дозволено рачно и машинско чистење и перење.

 

Земја на потекло: Белгија

 

 

11,561 ден15,765 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

135х200, 160×230

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.