ТЕПИХ

Првокласни теписи изработени со најмодерна технологија и најквалитетна обработка на синтетичко влакно

  • 100% полипропилен,
  • 100% антистатични,
  • со постојани бои,
  • термички обработени (heat set)
  • практични за употреба,

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло : Белгија

8,303 ден14,980 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.