НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 5%

ТЕПИХ

40% волна

40% полиестер,

20% полипропилен,

100% антистатични,

со постојани бои,

термички обработени,

густо ткаени,

практични за употреба,

дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло ; Белгија

13,786 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

135х200

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.