ТЕПИХ

Првокласни теписи изработени со најмодерна технологија и најквалитетна обработка на синтетичко влакно

60% полипропилен,

40% полиестер

100% антистатични,

со постојани бои,

термички обработени,

густо ткаени,

практични за употреба,

дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло : Белгија

14,443 ден19,620 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.