НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 9%

ТЕПИХ

Првокласни теписи изработени со најмодерна технологија и најквалитетна обработка на синтетичко влакно

100% полипропилен,

100% антистатични,

со постојани бои,

термички обработени (heat set)

практични за употреба,

дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло : Белгија

3,233 ден14,888 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 160 x 230, 200×290, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.