ТЕПИХ

Првокласни теписи изработени со најмодерна технологија и најквалитетна обработка на синтетичко влакно

Димензија: 160см x 230см

100% полипропилен,

100% антистатични,

со постојани бои,

термички обработени (heat set)

практични за употреба,

дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло : Белгија

10,380 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.