Тепих

60×110 | 80×150 | 120×170 | 140×200 | 160×230 | 200×290

Земја на потекло: Белгија

827 ден7,379 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, рамно ткаени (flat weafe), практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 140×200, 160×230, 200×290, 60×110, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.