Тепих

Земја на потекло: Белгија

4,380 ден21,180 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени (heat set) практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.