Тепих

Земја на потекло Белгија.

Состав: 70% волна и 30% полиестер.

23,045 ден51,227 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

135х200, 160 x 230, 200 x 300

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.