Тепих

Земја на потекло Белгија.

По состав е 100% волна.

32,780 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

160 x 240

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.