НА ПОПУСТ 13%

Тепих

Тепихот по состав е 60% полипропилен и 40% полиестер.

Земја на потекло Белгија.

4,565 ден23,661 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.