Тепих

Земја на потекло: Белгија

3,925 ден19,288 ден

Исчисти

Опис

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, термички обработени (heat set) практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 140×200, 160×230, 200×290, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.