Тепих

Тепихот по состав е 70% првокласна новозеландска волна и 30% полиестер.

Земја на потекло Белгија.

23,045 ден31,416 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

135х200, 160×230

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.