Тепих

Тепихот по состав е 100% памук.

Земја на потекло Белгија.

10,384 ден14,201 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

135х200, 160 x 230

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.