Тепих

Земја на потекло Белгија.

Тепих од еколошки пропилен, антистатичен, со постојани бои и лесен за одржување.

2,650 ден8,050 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.