#Тепих

 

  • 100% полипропилен,
  • 100% антистатични,
  • со постојани бои,
  • рамно ткаени (flat weafe),
  • практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење

Земја на потекло Белгија.

1,617 ден5,490 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.