Тепих

Земја на потекло Белгија.

Тепих од еколошки пропилен, антистатичен, со постојани бои и лесен за одржување.

13,440 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.