Тепих

Земја на потекло Белгија.

Тепих од еколошки полипропилен и полиестер. Тепихот е со посебна мекост, постојани бои и антистатичен. Дозволено е рачно и машинско чистење.

5,660 ден29,300 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.