Тепих

Тепихот по состав е 60% еколошки полипропилен и 40% полиестер.

Произведено во Белгија.

4,560 ден23,660 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.