Тепих

Тепихот по состав е 70% првокласна новозеландска волна и 30% полиестер.

Произведено во Белгија.

4,570 ден23,660 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.